Kazım Portakal

Kazım Portakal

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2000 Üyelik: Ocak 2022 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

Kazım Portakal Hakkında

Kazım Portakal Klima Montajı, Klima Servisi, Klima Tamiri, Kombi ve Radyatör Sistemleri, Merkezi Isıtma Sistemleri, Şofben ve Termosifon ve Vantilatör Sistemleri kategorilerinde hizmet vermektedir.

2000 senesinde kurulmuş olan Teknik Servis Maraş, yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize Kahramanmaraş il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. %100 Mutlu müşteri politikasını benimsemiş olmamız ve her marka için ayrı ayrı uzman ekibimizin olması bizi diğer teknik servislerinden ayıran en büyük özelliktir.

Servis verdiğimiz her müşterimizden sitemizde yayınlanmak üzere servisimiz hakkında yorum yapmasını istemekteyiz, bu yorumları eksiksiz olarak sizlerle paylaşmak ise en büyük gururumuz.

Teknik Servis Maraş olarak; Kahramanmaraş'ın tüm ilçelerde 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu sayede talebiniz olması durumunda; bakım veya onarımı için mümkün olan en kısa sürede size hizmet verebilmekteyiz.