Modifiye Hizmeti Ortalama Ücretler

99₺ - 25000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

99₺ - 25000₺ Ortalama Ücret
99₺ - 25000₺ Ortalama Ücret
99₺ 25000₺

Modifiye Ücret Rehberi

Modifiye, araçların kişiselleştirilmesini sağlar. Çok sayıda modifiye türü bulunur. Bu nedenle modifiye hizmeti için gereken fiyatlar da geniş bir aralığa sahiptir. Yaygın olarak tercih edilen modifiye işlemleri arasında; far kitleri, cam filmler, jant, spoiler (rüzgârlık), neon aydınlatma, amortisör ve egzoz yer alır. Modifiye fiyatları üzerinde belirleyiciyi etkiye sahip unsurlar aşağıda sıralandığı gibidir. 

Modifiye Fiyatlarını Belirleyen Genel Unsurlar

Modifiye Türü

Modifiye, aracın farklı bölgelerine uygulanabilir. Modifiye türlerine bağlı olarak ödenmesi gereken hizmet meblağı değişecektir. Başlıca modifiye çeşitleri şunlardır:

• Jant ve lastikler: Aracın dışına uygulanan en yaygın modifiye türüdür. Farklı renk, desen ve özelliklerdeki jant ve lastikler araca monte edilir. Modifiye ücretleri bir adet için 50 TL ila 200 TL arasında değişir. 

• Spoiler (Rüzgarlık): Bagaj kapağının üzerine yerleştirilen spoiler, modifiyenin yanı sıra yol tutuşunu arttırır. Ortalama rüzgarlık fiyatları 100 TL ila 500 TL arasında yer alır. 

• Spor Amortisör: Aracın yüksek süspansiyona sahip olmasını sağlayan spor amortisör aynı zamanda yol tutuşunun artmasında rol oynar. Spor amortisör fiyatları, 100 TL ila 500 TL aralığındadır. 

• Chip Tuning: Yakıt tüketiminden taviz veren aracın beygir gücünü arttıran bu sistem, elektronik turbo dizel motoru bulunan tüm araçlara uygulanabilir. Ücretleri 100 TL ila 600 TL arasındadır.

• Egzoz: Susturuculu ya da spor egzoz benzeri farklı tip egzozlar bulunur. Fiyatları, kullanıcı seçimlerine bağlı olarak 100 TL ila 1000 TL arasında değişir.

Modifiye Edilecek Araç

Aracın yakıt türü, markası ve modeli, hem uygulanacak modifiye türü ve aracını belirlemekte hem de ücreti belirlemekte önemlidir. Binek araç, karavan ve geniş araçlar için farklı ürünler seçilir ve fiyatlarda değişiklikler olacaktır.

Modifiye Ürünlerinin Marka & Modeli

Modifiye türüne bağlı olarak tercih edilen ürünlerin marka ve modelleri, fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasındadır. Geniş çapta tanınan markalar, ithal edilen ürünler diğerlerine göre genel olarak daha yüksek ücretlidir. Bununla birlikte tercih edilen model, ödenmesi gereken toplam maliyet üzerinde etkilidir.

Renk & Desen

Bazı modifiye türleri için (örn. jant) renk ve desen, ücretin değişmesine neden olur. Ender bulunan renkler, diğerlerine göre daha pahalıdır. Bu nedenle fiyatlarda farklılıklar olması son derece normaldir. 

Ustanın Yetkinliği 

Modifiyeyi uygulayacak ustanın yetkinliği, büyük ölçüde önemlidir. Profesyonel biri ile çalışmak hedeflenen sonuca kısa sürede istenen şekilde ulaşmayı sağlar. Bu nedenle kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Tecrübe düzeyi arttıkça ustanın yetkinliği artar ve hizmet ücreti için talep edilen ücret de aynı şekilde artış gösterir. 

Modifiye Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Modifiye yapılmak üzere aracı teslim etmeden önce içerisinde kıymetli ya da özel eşyanız kalmadığınızdan emin olun. 

• Modifiye hizmeti verecek usta seçimi yaparken daha önce aynı hizmeti almış olan kullanıcıların yapmış olduğu yorumları dikkate almak, daha iyi bir hizmet almanıza katkı sağlar. 

• Aracınıza dair istek ve ihtiyaçlarınızı ustaya açık ve net bir şekilde anlattığınızdan emin olun. Gerektiği takdirde monte işleminden önce kontrol sağlayın.

• Modifiye işlemine ve usta tercihlerine bağlı olarak, aracınız belirli bir süre işlem görebilir. Bu duruma hazırlıklı olun. 

• Hizmet sonrası modifiye uygulanan yerlerin ve genel olarak aracın kontrolünü gerçekleştirin. 

• Herhangi bir eksiklik ya da hata fark etmeniz haline ustaya hemen bildirin.

• Aldığınız hizmetin kalitesi, ustanın sizin ile kurduğu iletişim ve teslim süresi gibi durumları göz önünde bulundurarak yorum yapmak diğer kullanıcılar için faydalıdır. 

Modifiye Hizmet Verenler

Başaran oto

Başaran oto

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle

15 Yıldır faaliyet gösteren firmamızda malum pandemi günlerinde alternatif müşterilere ulaşm...

Teklif İste Profil Görüntüle

Modifiye Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;